سبد مقایسه (0)

مقایسه
 دیگه خیالت راحته
 
آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اگر برای موبایل ، تبلت و یا لپ تاپ شما حادثه ای اتفاق افتد ، باید چکار کنید ؟
آیا دستگاه شما گارانتی دارد و یا شرکت گارانتی کننده هزینه های تعمیر دستگاه شما را تقبل خواهد کرد یا شما باید خودتان برای تعمیر هزینه کنید؟
آیا از هزینه های بالای تعمیر و تعویض قطعات اطلاع دارید؟
آیا می توانید فعلا آن را تعمیر نکنید یا به دستگاه خود حتما احتیاج دارید؟

با توجه به اهمیت بالای موبایل ، تبلت و لپ تاپ در زندگی ما ، امروزه بیمه این دستگاه ها یکی از محبوب ترین و رایج ترین انواع بیمه در دنیا است. حتی شرکت های بزرگ و معتبری مانند اپل و مایکروسافت که بهترین نوع گارانتی و خدمات پس از فروش را به خریداران خود ارائه می دهند ، به صورت جدی خرید این بیمه نامه و پوشش تکمیلی را به خریداران خود توصیه می کنند تا در صورت وقوع حادثه برای دستگاه ، امکان جبران کامل خسارت وجود داشته باشد . 
هرگونه خسارت وارد به دستگاه نو و یا کارکرده شما ناشی از :
 
  • ضربه و شکست فیزیکی
  • نفوذ مایعات و آب خوردگی
  • نوسانات ولتاژ برق
  • سرقت ( با شکست حرز)
  • آتش گرفتگی دستگاه
  • بلایای طبیعی
     
را با بهترین شرایط و پرداخت سریع خسارت تحت پوشش قرار می دهد.

ضربه فیزیکی و شکست

با تهیه گواهی بیمه نامه سامان‌، خسارت وارده به کالای دیجیتال شما که ناشی از ضربه فیزیکی و شکسته شدن دستگاه باشد تحت پوشش بیمه سامان قرار می گیرد.

آب خوردگی و نفوذ مایعات

گواهی بیمه‌نامه سامان ، خسارت وارده به کالای دیجیتال شما که ناشی از آبخوردگی و نفوذ مایعات به دستگاه باشد را جبران ‌میکند.

نوسانات ولتاژ برق

گواهی بیمه‌نامه سامان، خسارت وارده به کالای دیجیتال شما را که به دلیل نوسانات ولتاژ برق باشد را تحت پوشش قرار میدهد.

سرقت

گواهی بیمه نامه سامان‌، خسارت وارده ناشی از سرقت با شکست حرز کالای دیجیتال شما را جبران می کند.
(بیمه سرقت از این لحاظ به سرقت با شکست حرز محدود شده است که هدف آن جبران زیان ناشی از سرقت هایی است که توسط سارقین کاملاً خارج از محل مورد بیمه و تقریباً بدون ارتباط نزدیک با بیمه گذار انجام میشوند. سرقت با شکست حرز به کار بردن زور، پاره کردن، تخریب، کندن، گذشتن از در، دیوار، حصار و پنجره بدون کلید و با استفاده از ابزار غیرمتعارف را شامل می شود.)

بلایای طبیعی

گواهی بیمه‌نامه سامان‌، خسارت وارده به کالای دیجیتال شما که ناشی از بلایای طبیعی (سیل، طوفان و زلزله) باشد را جبران‌ میکند.

آتش سوزی

گواهی بیمه‌نامه‌ سامان ، خسارت وارده به کالای دیجیتال شما که ناشی از آتش سوزی باشد را جبران ‌میکند.
در حال بارگذاری ...